Erkeklerde Popo (Kalça) Küçültme

Home » Popo Estetiği » Erkeklerde Popo Küçültme

Erkeklerde popo (kalça) küçültme ameliyatı ile yağ alma işlemi yapılmaktadır. Aslında küçültme yapılır genelde. Ama bazen şekillendirme de yapılabilir. Pantolondan çıkan aşırı kaba görüntü bu ameliyat ile giderilebilir.

Video Anlatım

Erkeklerde kalça küçültme veya büyütme veya dikleştirme gibi bir birçok ameliyat sandığınızdan daha fazla bir şekilde yapılmaktadır. Ameliyatlar büyük oranda başarılı sorunuçlar verir. Erkeklerde kalça estetiği ile ilgili yazmış olduğum bu makalede yapılabilecek ameliyat türleri hakkında kısa kısa bilgi vermeye çalışacağım. 

Erkeklerde Kalça Küçültme

Genelde yaşlı erkeklerde yaşa bağlı olarak popo da sarkıklıklar meydana gelir. Bu sarkma moral bozucu olabiliyor. Kişi bu sarkık kalça ile yaşamak zorunda değildir. Küçük bir estetik liposuction ameliyatı ile erkeklerde popo sarkmaları giderilebilir. 

İple Popo dikleştirme

Bu yöntem ile özel estetik ipler ile popo yukarıya doğru bir eğim verilerek dikleştirilebilir. Bu işlem ile kısa bir sürede hemen netice veren bir ameliyat yapılabilir. Bir süre sonra popoda tekrar sarkma olduğu görülmüştir. Ancak çok kilo vermiş hastalarda performans verir. 

 

Erkeklerde Popo Küçültme

Cerrahi olarak popo dikleştirme

Cerrahi olarak popo açılır. Fazla deri çıkartılarak popo olması gerektiği gibi dikilir. Bu cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntem iple askı tekniğine göre daha iyi sonuçlar verir. Her teknik herkes için uygulanmaz. Muayene sonrasında kişiye uygun tekniğin seçilmesi gerekir. Bu yüzden mutlaka muayene olmak şarttır. 

Erkeklerde kalça büyütme

Erkeklerde de tıpkı kadınlarda olduğu gibi yağ enjeksiyonu ile popo dikleştirilebilir. Bu yöntem vücudunda fazla yağ olan hastalar için geçerlidir. Bu da muayene sonrasında kararı verilebilecek bir tekniktir. Aynı şekilde erkeklere özel silikon protezler vardır. Bu protezler kullanılarak da, erkeklerde popo büyütme ameliyatı yapılabilir.

Erkeklerde kalça eritme

Erkeklerin ortak sıkıntısı diyebiliriz. Birçok erkekte gözlenebilir. Bir çok egzersiz veya spor ile bunu gidermeye çalışır. Ama bazı erkeklerde bu imkansızdır. Bu noktada cerrahi müdahale devreye girer. Liposuction ile inatçı yağlar temizlenerek kalça bölgesine bir şekil verilebilir.

Kalça estetiği fiyatları

Erkekler için yapılan popo ameliyatları için fiyat kullanılan tekniğe göre değişir. Popo kaldırılacak mı veya tam tersi dikleştirilecek mi bu belirlenir. Yağ enjeksiyonu tekniği ile mi bir popo ameliyatı yapılacak bunlar maliyeti değiştiren durumlardır. Erkeklerde Popo Küçültme muayene sonrasında belirlenir ücreti.

Mutlaka bir muayene sonrasında kalça estetiği fiyatı belirlenir. Ayrıca ameliyatın yapılacağı hastane seçimi de ameliyatı ücretini etkileyen kriterler arasında yer alır. Doktorun kendine özel belirlediği işçilik ücreti de ameliyatın fiyatını direk etkiler. Her durumda kliniğimize gelerek ücretsiz bir muayene olarak en uygun ve teknik belirlendikten sonra fiyat netleşir. İnternet üzerinden veya telefon ile ortalama bir fiyat verilebilir. Ama kişinin fiziksel muayenesi sonrasında ancak net fiyat ortaya çıkar.