Vaser liposuction Ne Kadar ?

[Kullanılan Oy Sayısı : 3 Ortalama: 1.7]

vaser-liposuction-esteport-ali-mezdegiVaser liposuction Nedir ?

Bilindiği gibi vücutta istenmeyen yağlar herkesin tadını kaçıran bir hadise. Bu yüzden liposuction yani yağ aldırma işlemleri günümüzde oldukça sık yapılan işlemler arasında..

Tabi ki yağ alma işlemi de bu kadar yapılması gelişmesini doğuruyor. Her geçen gün vücuda ne kadar az zarar vererek bu işlem yapabiliriz düşüncesi konuşuluyor. Tam da bu dönemlerde günümüzde eski olmayan gayet taze bir cihaz liposuction da devrim açıyor. 

Adına vaser liposelection da denilen yağ seçme özelliği bulunan biu cihaz ile yapılan liposuctionlar da oldukça büyük istifadeler meydana geliyor. Adında da olduğu gibi yağları seçme özelliği olan bu cihazla yapılan yağ emme işlemi tam da hedefini buluyor. 

Vaser liposuction Ameliyatı Nasıl yapılır ?

Vaser liposuction veya vaser liposelection işlemi genel anestezi altında tam donanımlı hastane şartlarında yapılan büyük bir ameliyattır. Ameliyatın büyük olması yoğun bakım ünitesi ve acil servisin de olması gerektiğini bize söylerken aslında bu ameliyatı olurken masada kalan hastayı da şahsen ben görmedim. Ama vücuttan aşınan yağların vücut dengesizliği de yapabileceğinin unutmayalım.. 

İşlem yapılırken yağ alınacak olan bölgeye bir sıvı takviyesi yapılıyor. Bu sıvı içerisinde kanam önleyici ilaçlar yağ parçalayıcı serumlar karıştırılarak hatta alınacak yağın 2 misli kadar sıvı içeriye verilir. Bu işlem bittiğinde işleme vaser cihazı ile devam edilir. Vaser cihazı yağ emme işlemini yaparken, o bölgede ki kılcal damarlara ve sinirlere zarar vermiyor. Bu yüzden kanamalar ve şişlikler hatta morlukları bile en aza indiriyor. 

vaser-liposaksin-nasil-yapilirVaser liposuction dediğimiz hadisenin özü budur. Dışarıya alınacak yağı seçebilmesi ve vücudun dışarıya atamadığı yağları temizlemesidir. Normal yağ aldırma ameliyatlarından en büyük farkı budur. Bu büyük bir üstünlüktür. Ayrıcı ameliyat sonrasında da inanılmaz bir iyileşme süreci yaşarsınız. Sanki ameliyat olmamış gibi kısa bir sürede normal hayatınıza dönebilirsiniz. Ameliyat sonrasında oluşan morluklar çok kısa bir sürede gider. Şişlikler buz tedavisi ile en aza inerken vaser ile daha da kısa sürede morluklardan kurtulabilirsiniz. 

Vaser liposuction Fiyatları

Vaser liposuction maliyet olarak diğer cihazlardan pahalıdır. Bu yüzden ameliyat fiyat farlı bazı hastalarda olabilir. Ama biz pek bu konuda ayrım içerisinde değiliz. Çünkü amaç yağ almak ve hastayı biraz olsun rahatlatmak. Bu yüzden bunu nasıl yaptığımızla hastanın ilgilenmesi gerektiğini düşünmüyorum. 

Ayrıca sadece atıyorum gıbı bölgesine yapılacak olan vaser liposuction ile baldırlara veya tam vücut her bölgeye yapılan yağ alma işlemi bir olmadığı gibi maliyeti yani size yansıyan ücreti de bir olmaz. Bununda adil olduğunu 

vaser-liposuction-doktoru

düşünüyorum. Sadece bir bölgesine vaser yaptırmak isteyen bir kişi ile tam vücut vaser düşünen bir hastanın ödeyeceği para aynı olmaması lazımdır.

Vaser liposuction Doktoru 

Vaser liposuction yeni bir teknik olduğu için cihazı da en iyi şekilde kullanan hekimler ile bu işi yapmak gerekir. Bu cihazı hiç görmemiş hiç işlemi olmayan bir doktor ile bu işin yapılması ayrı olur. Bu cihaza sahip kişiler ve eğitimini almış doktorlar ile ameliyat performansı siz karşılaştırın lütfen.. 

Vaser Liposakşın ile alakalı tüm sorularınız için iletişim kısmından bana soru gönderebilirsiniz. 

http://esteport.com/iletisim-ulasim-bilgilerimiz

Sağlıklı ve Mutlu Günler Dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 9.239 kez Ziyaret Edilmiştir.

Makaleyi Beğendiyseniz, Lütfen Paylaşın...

Anahtar Kelimeler: , , , , , , , , , ,

3 comments:

Nursel19 Temmuz 2016 at 01:02Reply

Merhaba

Alt karın bölgesine Vaser Liposuction yaptırmak
İstiyorum daha sportıf ve kaslı görünüm icin.

Fiyat bildirirseniz cok sevinirim.

Nursel

Cemal19 Aralık 2018 at 21:09Reply

İyi calışmalar vücudumda mide kaslarının belirgin olmasını istiyorum karın bölgesine vaser liposuction yaptırmayı planlıyorum bana yaklaşık fiyat verebilirseniz ona göre bütçemi ayarlayacağım teşekkür ederim

Op Dr Ali Mezdeği20 Aralık 2018 at 12:09Reply

Merhabalar ;

Fiyat bilgisi için 0543 241 3 241 nolu danışman arkadaşımızdan bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden veremiyoruz maalesef..