Vajina iç Dudak Ameliyatı Labioplasti

[Kullanılan Oy Sayısı : 0 Ortalama: 0]

Görsel Anlatımlı Videolar

Vajina bölgesinde yaşanan sorunların en başında, vajinanın iç ve dış dudaklarının yaprak gibi sarkarak kötü bir görüntü oluşturması geliyor. Bu sorun tıbbi alanda Labioplasti deniyor. Bu sorunun adı çözümün ismi de labioplasti ameliyatlarıdır. 

Vajina neden sarkar 

Aslında bunun bir çok nedeni vardır. Ama bilmenizi isterim ki bunların en başında genetik yani doğuştan gelen nedenler vardır. Sonradan olan vajen sarkmaları genelde fiziksel sorunlardan kaynaklanır. Yani kullanım ve cinsel ilişki de aşırıya kaçma bunların başını çeker. 

Vajina sarkması çözümsüz bir durum mu 

Labioplasti dediğimiz bu ameliyatlar ile vajen tamamen eski hale gelebilir. Yani sürekli bu ameliyatı tekrarlamak gerekmez. Bu yüzden bir kere yaptırdığınızda bu işlemi bir daha uzun yıllar bu sorun ile karşılaşmazsınız. 

Labioplasti ameliyatları hangi nedenlerden dolayı yapılır 

Bunların en başında estetik açıdan kötü görüntüyü gidermek için yapılır. Çünkü yaz aylarında giyilen bikini de bu sarkmalara çok fazla belli olur. Ayrıca aşırı şişkinlik de estetik açıdan kötü görüntü sağlar. Aslında partneriniz için de evliliğin daha verimli olması için bu ameliyatlar sıklıkla yapılır. 

Bir diğer neden ise, tıbbı gerekçelerdir. Bunlarda kısaca cinsel ilişki esnasında vajina dudaklarının sarkık olmasından dolayı kadında oluşan ağrı ve sızıdır. Kadın için işkence haline gelebilir. Bu yüzden de mutlu bir evlilik için vajen iç dudak operasyonları kritik derece de önem arz eder. 

Ameliyat nerede ve nasıl yapılır 

labioplasti-esteport-ali-mezdegi

Ameliyat tam teşekküllü bir hastanede yapılır. Aslında pek uzun sürmeyen estetik müdahaleler arasında yer alır. Ameliyathane koşullarında yapılır. Ortalama olarak ise, 45dk süren bir ameliyattır. Anestezi türü ise genelde lokal yani ameliyat edilecek alanın sadece uyuşturulması ile yapılandır. 

Bir diğer anestezi türü ise, genel anestezidir. Bu türde ise, hasta tamamen uyutularak ameliyat edilir. Bu hastanın isteğine göre tercih edilen bir uygulamadır. Bazı hastalarımız ortamdan rahatsız olabiliyor. Bu yüzden uyumayı ve uyandığında her şeyin bitmiş olmasını istiyor. 

Ameliyat sonrası bir kaç saat sonra taburcu edilir hasta. Ama bazen takip gerektiği durumlarda ise, bir gün süre ile hastane de kalması gerekir. Ameliyatın ilerleyen zamanlarda tekrarlanmasına gerek yoktur. Ameliyat sonrasında vajen yapısına göre illa ki gevşemeler de beklenir.

Labioplasti Fiyatları

Labioplasti fiyatları genelde tek yapılmaz. Bir kaç vajina estetiği ile kombine edilebilir. Veya sadece bu ameliyat kendi başına da yapılabilir. Bu yüzden bir fiyat vermek mümkün değil. Ücretsiz olarak yapılan muayenemiz ile bu ameliyatın detaylarını ve maliyetini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

Bu Sayfa 1.159 kez Ziyaret Edilmiştir.

Makaleyi Beğendiyseniz, Lütfen Paylaşın...

Anahtar Kelimeler: , , , , ,

1 comment:

fatma30 Mart 2016 at 09:52Reply

merhaba

vajina daraltma ve meme diklestirme fiyatini ogrenebilirmiyim?

Silikonla bide silikonsus ne kadar meme ameliyati.

Karin gerdirme fiyati ne kadar?

fatma