Penis Büyütme ve Kalınlaştırma

[Kullanılan Oy Sayısı : 7 Ortalama: 3.1]

penis-buyutme-ve-kalinlastirmaPenis bazı erkekler için hassas bir konu. Bu bölgede olan kendine göre bir sorun erkek psikolojisi doğrudan etkiler. Penis üzerinde erkeklerin sorunlarını gidermek için bazı müdahaleler yapıyoruz. Bunların en başında penis uzatma, penis kalınlaştırma ve penis eğriliğini giderme gelir. 

Penis Nasıl Kalınlaşır ? 

Penis dolgunlaştırma veya penis kalınlaştırma dediğimiz bu işlemleri, penise yağ enjeksiyonu yaparak çözüyoruz. Bu işlem yine hastanın kendi yağından alınarak ve bu yağların işe yarayan kısmı ayrıştırılarak sonradan penise transfer ederek yaptığımız bir işlemdir. Bu işlem oldukça basit ve kısa sürede etkisini gösteren ameliyatlardır. 

Penis Ne Kadar Kalınlaşır ? 

Penis hastanın isteği doğrultusunda ve penisin el verdiği imkanlar kadar kalınlaşabilir. Yapılan yağ transferi işlemi sonrasında 2-4 yıl arasında etki süresi vardır. Bu süre sonrasında yüz 40 lık bir yağ tamamen erimez. Bu süre sonrasında 2. bir seans gerekebilir. 

Penis Uzatma Ameliyatı

Bu işlem de yine penisin en altına yapılan olan dolgu ile sağlanır. Penisin görünen kısmından daha fazlası testislerin altına doğru devam eder. Bu alanı öne çıkarttığımızda 5 cm civarında bir uzaman söz konusu olacaktır. Ayrıca penisin üstüne de bir dolgu işlemi ile hem büyüme hemde uzaman sağlayabiliriz. 

Penis Eğriliği Giderme

Bu da sünnet olduktan sonra veya çeşitli nedenlerde karşımıza gelen bir sorun. Hastanın penis eğriliği yine dolgu yaparak giderilebilir. Tam formu yakalamak bu ameliyatlar ile mümkündür.  Ne kadar eğrilik olursa olsun yüzde yüz tam bir simetri yakalanamasa bile, çok büyük bir kısım düzelir. Bu düzelme en önceki haline göre çok ama çok daha iyi olacaktır. 

Penis Dolgusu ile Ne kadar Bir Kalınlık Yakalanabilir ? 

Hastanın kendi yağından alınarak uygulanan dolgu işlemi ile, 5cm e  kadar büy kalınlık yakalanabilir. Bu da zaten cinsel organın yapısı bozulmadan alınacak en iyi değerdir. Bu değeri üstü biçimsiz ve estetik ameliyat geçirdiği anlaşılacak kadar bir anormallik gösterebilir.

Penis Dolgusunun Etki Süresi Ne kadar ? 

Penise yapılan dolgu malzemesinin etki süresi 2-4 yıl olarak değişmektedir. Bu etki süresi hastanın vücut yapısı ile alakalıdır. Bu süre sonrasında penis ilk haline tamamen dönmez. Yüzde 40 yağ dokusu vücuda tutunarak orada kalır. 

Eğer hasta ikinci bir seans ile bu ameliyatı tekrarlar ise, yıllarda geçse dolgunluk aynı şekilde kalacaktır. İyi bir avantajı ise, etki süresinin olmasıdır. Eğer memnun kalınmaz ise ikinci bir seans yapılmaz. Veya vazgeçme olasılığı ve deri dönme şansı olduğundan bu işlem bence çok başarılı estetik ameliyatlar arasında yer alır.

Bu Sayfa 5.442 kez Ziyaret Edilmiştir.

Makaleyi Beğendiyseniz, Lütfen Paylaşın...

Anahtar Kelimeler: , , , , , , ,

6 comments:

güner05 Şubat 2017 at 03:31Reply

Hocam Merhabalar.
Penis eğriliği ile Ameliyat derken Peyronie Ameliyatı/Hastalığın tedavisinide yapiyormusunuz?
Evet ise Hangi materyal kullanmaktasınız?

Saygılar
Güner Ercan

deniz26 Şubat 2017 at 12:46Reply

iyi günler ben penis büyütme ameliyatı olmak istiyorum ama korkularım var. penisin asıcı bağları kesilerek yapılıyormuş. bu yontemle penis aşağı doğru uzama sağlıyor ve sertleşme sorunu ve işlev bozukluğu oluytormuş. siz ameliyatı nasıl yapıyorsunuz? asıcı bağlar kesilerekmi? bide ücret bilgisi alabilirmiyim sadece penis uzama ücreti ne kadar? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

çetin koruk29 Haziran 2017 at 15:19Reply

Merhaba,

Kalınlaştırma ameliyatıyla ilgili bir kaç sorum olacaktı; başı ve etrafında en fazla kaç santim kalınlaştırma yapılabilir ? vücut yağı mı yoksa dolgu malzemesi mi kullanılacak ? uzatma yapılırsa ? en fazla ne kadar uzar ? bu yapılacak tedavinin sonucunda kalıcı olacak mı yoksa tedavi tekrarlaması ihtiyacı doğar mı ? doğarsa maliyet çıkar mı ? “BU İŞLEMLER SIRASINDA VEYA SONRASINDA OLUŞACAK RİSKLER NELERDİR.” kalınlaştırma ve uzatma maliyeti ayrı ayrı ?

Çetin koruk
0539 504 84 80

Op Dr Ali Mezdeği30 Haziran 2017 at 11:52Reply

Merhaba 0543 241 3 241 nolu WhatsApp hattımızdan sorularınızı danışmanlarımıza iletebilirsiiz.

Mehmet12 Eylül 2017 at 16:41Reply

Hocam peniste büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı yapmak istiyorum ücret hakkında bir bilgi verebilir misiniz? Birde peniste yanlış sünnet kaynaklı penis başının altında ki etli kısım da delikler girinti çıkıntılar mevcut bunlar icin ne yapılabilir ? Boy 1.80 kilo 110

Aydin04 Nisan 2018 at 22:30Reply

Hocam fiyatlar ne kadar