Fue Saç Ekimi

[Kullanılan Oy Sayısı : 0 Ortalama: 0]

Görsel Anlatımlı Videolar

Fue saç ekimi ile saç nakli birçok nedeni ile beraber artık saç ekimlerinde şart haline gelen bir saç ekme tekniğidir. Saçın alındığı ve ekim mantığı klasik yöntem ile bir farkı olmasa da, yanında gelen hastanın yüzünü güldüren  sonuç farklılıkları bu tekniği kullanımı şart hale getirmiştir. 

Fue tekniği ile yapılan saç ekimlerinde ameliyat sonrası ense bölgesinde bir ameliyat izi kalmaz. Normal şartlar altında hastanın ense bölgesinden bir cerrahi işle ile deri ile beraber saç kökleri toplanır idi. Bu işlem sonrasında da kaçınılmaz bir ameliyat izi oluşurdu. 

Fue yöntemi ile yapılan saç ekimlerinde böyle bir şey söz konusu bile değildir. Ense bölgesinden teker teker bir mikro motor yardımı ile alınan saç ekimleri ile ameliyat izi ortadan kalkmıştır. Bu fue tekniğinin en çok tercih edilme nedenidir. 

Fue tekniği ile saç ekimi sayıları oldukça yükselmiş, ve bir seansta ekilen saç köklerinin miktarı oldukça artmıştır. Böylece hastayı yormadan ve sıkmadan daha büyük ekimler daha kısa sürede ve klasik tekniğe göre daha başarılı geçmektedir. 

Bu Sayfa 1.291 kez Ziyaret Edilmiştir.

Makaleyi Beğendiyseniz, Lütfen Paylaşın...

Anahtar Kelimeler: , ,

1 comment:

levent çelik29 Nisan 2014 at 19:47Reply

hocam saç ektirmek istiyorum foto göndercem bilgilendirirseniz sevinirim tş ler