Erkeklerde Popo Küçültme

erkeklerde-popo-estetigiGünümüzde estetik, sadece kadınların güzelleşmek amacı ile yaptırdığı işlemler olmaktan çıkmıştır. Estetik kendi ufkunu açmış bu kısır döngüden çıkmıştır. Estetik artık kadın erkek farketmeden her insanın vücudunda ki sorunları gidermek amacı ile yapılır hale geldi. 

Erkeklerde kalça küçültme veya büyütme veya dikleştirme gibi bir birçok ameliyat sandığınızdan daha fazla bir şekilde yapılmaktadır. Ameliyatlar büyük oranda başarılı sorunuçlar verir. Erkeklerde kalça estetiği ile ilgili yazmış olduğum bu makalede yapılabilecek ameliyat türleri hakkında kısa kısa bilgi vermeye çalışacağım. 

Erkeklerde popo küçültme 

Genelde yaşlı erkeklerde yaşa bağlı olarak popo da sarkıklıklar meydana gelir. Bu sarkma moral bozucu olabiliyor. Kişi bu sarkık kalça ile yaşamak zorunda değildir. küçük bir estetik ameliyat ile erkeklerde popo sarkmaları giderilebilir. 

İple popo dikleştirme

Bu yöntem ile özel estetik ipler ile popo yukarıya doğru bir eğim verilerek dikleştirilebilir. Bu işlem ile kısa bir sürede hemen netice veren bir ameliyat yapılabilir. Bir süre sonra popoda tekrar sarkma olduğu görülmüştir. Ancak çok kilo vermiş hastalarda performans verir. 

Cerrahi olarak popo dikleştirme

Cerrahi olarak popo açılır. Fazla deri çıkartılarak popo olması gerektiği gibi dikilir. Bu cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntem iple askı tekniğine göre daha iyi sonuçlar verir. Her teknik herkes için uygulanmaz. Muayene sonrasında kişiye uygun tekniğin seçilmesi gerekir. Bu yüzden mutlaka muayene olmak şarttır. 

Erkeklerde popo büyütme

Erkeklerde de tıpkı kadınlarda olduğu gibi yağ enjeksiyonu ile popo dikleştirilebilir. Bu yöntem vücudunda fazla yağ olan hastalar için geçerlidir. Bu da muayene sonrasında kararı verilebilecek bir tekniktir. Aynı şekilde erkeklere özel silikon protezler vardır. Bu protezler kullanılarak da, erkeklerde popo büyütme ameliyatı yapılabilir.

Kalça estetiği fiyatları

Erkekler için yapılan popo ameliyatları için fiyat kullanılan tekniğe göre değişir. Popo kaldırılacak mı veya tam tersi dikleştirilecek mi bu belirlenir. Yağ enjeksiyonu tekniği ile mi bir popo ameliyatı yapılacak bunlar maliyeti değiştiren durumlardır. 

Mutlaka bir muayene sonrasında kalça estetiği fiyatı belirlenir. Ayrıca ameliyatın yapılacağı hastane seçimi de ameliyatı ücretini etkileyen kriterler arasında yer alır. Doktorun kendine özel belirlediği işçilik ücreti de ameliyatın fiyatını direk etkiler. Her durumda kliniğimize gelerek ücretsiz bir muayene olarak en uygun ve teknik belirlendikten sonra fiyat netleşir. İnternet üzerinden veya telefon ile ortalama bir fiyat verilebilir. Ama kişinin fiziksel muayenesi sonrasında ancak net fiyat ortaya çıkar.

Bu Sayfa 3.911 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , , , ,

6 comments:

Emre17 Temmuz 2015 at 01:46Reply

Merhabalar hocam 21 yasindabi erkegim popom buyuk vucudumun heryeri fit ama sorun kalcaya gelince hayattan biktim ne sosyal bir hayatim var nede gonlumce giyine biliyorum popom sarkik degil belim ince oldugu icin kalcamda yagli oldugu icin disarda duruyo ve ben bunu artik takinti haline getirdim surekli biri banami bakiyo arkamdan biseymi diyorlar bunun dusuncesindeyim ve kafama koydum estetik yaptiricam ortalama bi ucret istiyorum sizden kolay gelsin

onur10 Eylül 2015 at 06:40Reply

hocam kalca büyük göbek ilerde kalca çok geride ve büyük yağmi kas mi bilmiyorum nasıl anlarım genetik olabilirmi ameliyat olunabilir mi ücret ne kadar tutar genetik ise çözümü varmi 102 kiloyum 1.74 boy kiloyu bilerek aldım belki sismanlarsam belli olmaz diye ama ”s” gibi vücudum oldu kilo verebilirim ama kalca temelli ortaya çıkıyor suan enazindan dombiliyim diye millet fazla dalga geçmiyor hayatımı sağlıksız bir biçimde sürdürmek istemiyorum …

emre11 Aralık 2015 at 23:55Reply

ben kalça estetiği ameliyatı olmak istiyorum dışarıdan bakıldığında büyük görünüyor utanıyorum. Fiyatlar ne aralıkta kalça küçültme yada yağ aldırma operasyonumu uygularız

Samed20 Mart 2016 at 01:21Reply

Hocam yaş 17 .Kilo 102 . Boy 181 cm. Estetik ameliyat olmak istiyorum. Kalcam normalinden.buyuk onun icin estetik ameliyat sart oldu . Fiyatlar ne kadar.

şükrü akyüz29 Temmuz 2016 at 15:36Reply

Merhaba hocam sağırım konuşamıyorum yazarak anlaşrız ben 17 yaşındayım 60 kiloyum 171 boyum. kalça estetiği ameliyatıı olmak istiyorum popo büyütme kalcam buyuk istiyorum fiyatlar nedir , ne kadar ??

ertan19 Nisan 2017 at 17:50Reply

slm ben 26 yasındayım popom normalinden biraz büyük ameliyatla halledilebilir mi