Erkeklerde Meme Büyümesi

Erkeklerde göğüs büyümesi

erkeklerde-meme-buyumesiErkeklerde meme büyümesi gerçekten ciddi bir sorun olup erkekleri çok rahatsız eder. Az da olsa bende de olan bu rahatsızlık gerçekten insanın moralini oldukça bozmakta. 

Erkek memesinde ki bu büyümenin tabii ki birden çok nedeni var. Bunların en başında ise, aşırı kilo alıp verme geliyor. Diyebilirsiniz ki aşırı kilo alıp verme ile ne alakası var. Aslında çok alakası var. Kilolu iken birden kilo verdiğiniz de vücudunuzda ki tüm yağlar dışarı atılmayacaktır. Bel ve göğüs bölgesinde yağlanmalar inatçı yağlar kalması muhtemel. 

Eğer sorun bu ise, ameliyat olarak liposuction uygulanarak bu iş rahatlıkla çözülecektir. Yani kesi yapılmadan sadece yağları eriterek meme kısmında ki yağları almak kolay olacaktır. Böylece meme bölgesinde de bir ameliyat izi kalmaz. 

Erkeklerde meme büyümesi genetik nedenlerden dolayı da olabilir. Yani aileden gelen bir öznitelik varsa, bu da memede anlamsız büyümelere neden olabilir. Böyle durumlarda genelde sadece yağlanma değil, aynı zamanda meme dokusu da fazla oluyor. Bu durumda hem cerrahi olarak yağ dokusunu dışarıya almak gerekir, hemde normal yağlanmayı azaltmak için vakum uygulamak gerekir. 

Büyük göğüslerin sosyal hayata etkisi

erkek-memesi-neden-buyurBu tamamen hastamızı gördüğümüzde ve muayene ettiğimizde verilecek bir karardır. hasta muayene esnasında memede ki fazlalığın dokudan mı yoksa sadece yağdan mı kaynaklandığı açıkça belli olacaktır. Böylece bizde uygulayacağımızı tekniği rahatlıkla belirleriz. 

Her iki tekniğin uygulanmasında da başarı oranı çok yüksektir. Yani yüzde 90 ameliyat başarılı geçer, artık o şişkin meme yapısından kurtulmuş olarak ameliyattan çıkarsınız. Ameliyat da korkulacak bir durum yoktur. Hastane ortamında lokal anestezi ile yapılabilir. Fiyatları da düşünüldüğü kadar yüksek değil aksine diğer estetik ameliyatlara göre daha uygundur. Aslında bir anlamda tedavi niteliği taşıdığı için fiyatları bu şekilde olmasına karar verdim. 

Erkek göğsü büyük olmasında kadınlık hormonunun da etkisi vardır. Bir erkekte eğer öztorojen hormonu yüksek ise, de bu göğüs büyümesi gerçekleşebilir. Aslında neden ne olursa olsun fark etmez. Tedavi belli ve yıllardır uygulanan güvenli ameliyattır. 

Erkeklerde göğüs büyümesi aynı zamanda insanın kendine özgüvenini düşüreceği gibi psikolojik olarak da yıpratır. Giydiğiniz gömlekten tsörte kadar büyük göğüslerinize göre giyinmen zorunda kalabilirsiniz. Bu da sosyal hayatta zorluklar çıkartabiliyor. Bir estetik ameliyattan ziyade bir tedavi olarak bu ameliyatı görebilir ve en kısa sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Daha Detaylı bilgi için tıklayınız.

http://jinekomastiameliyati.net/erkeklerde-meme-gogus-buyumesi.html

Bu Sayfa 469 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , ,

3 comments:

zeki gumusoglu13 Ağustos 2014 at 10:39Reply

Gunaydin ben 38 yasindayim jinekomasti sorunumvar devlet hastanesine gittim liposaksin olmami tavsiye eetti yanliz devlet hastanesinde yokmus sizlere gelsem acaba ne kadara mol olur rica etsem bilgi verebilirmisiniz iyi calismalar.
05392852928 numaradan da ulasa bilirsiniz

admin13 Ağustos 2014 at 11:08Reply

sitemizin iletişim kısmında doktorumuzun telefonuna ulaşıp, sorularınız iletebilrisiniz.

http://esteport.com/iletisim-ulasim-bilgilerimiz
iyi günler dilerim
site yönetimi.

Vüsal01 Ağustos 2015 at 23:30Reply

ben vusal 13 yas bende meme yeke ben ameliyat etmeden yeniki hansisa bir ilac kullanarak bu nu aradan kaldira bilirimmi