Doğal Göğüs estetiği

Doğal göğüs büyütme dendiği zaman aklınıza ilk başta ya bu doktor bir bitki veya bir krem önerecek gibi düşünebilirsiniz. Fakat maalesef ki böyle basit hemen göğüsleri birden havaya sokan ekimizde bir ilaç yok . 🙂

Ameliyat olmadan göğüsleri sarkıklığı alırız işte daha diri görünür bu ilaç hormonel gibi sloganlara aman aldanmayın. Çünkü net olarak söylemeliyim ki böyle şeyler kalıcı ve etkili çözümler değil aksine size zarar verebilecek içeriklerde bazılarında olabilir. 

Doğal göğüs ameliyatları derken memenin yapısına ve ameliyat sonrasında sanki ameliyat olmamış gibi hissetmenizi sağlamamızdır. Bu şekilde ameliyat doğal geçmiş olur. Ayrıca aşırı küçük ve aşırı büyük göğüsler de pek doğal oldukları söylenemez.

Mesela göğüs büyütme ameliyatlarında meme başı etrafından değil de meme meme başı altında da olabilir, koltuk altından meme büyütme yaparsak, iz koltuk altında oda kol kıvrımlarına göre ayarlarsam ameliyat sonrası bir izden bahsetmem pek mümkün olmaz. Bu da tabi ki doğal bir göğüs büyütme ameliyatı olmuş demektir. Final de meme yine aşırı ve vücut yapısına uygun bir şekilde büyütürsek bence doğal bir sonuç almış oluruz. 

Buna benzer hem büyütme hemde küçültme ameliyatlarında değişik teknikler ile memeyi doğal bir görünüm kazandırabiliriz. Bu tabi ki muayene sonrasında hastanın fiziksel yapısına göre teknik belirlenerek yapılıyor. 

Mesela bana göre ideal göğüs 80- 85 beden olmalıdır. Göğüs çok büyük olursa, çok dikkate çekiyor veya ben buradayım diye bağırıyor durum böyle iken doğallıktan bahsetmek pek mümkün olmuyor. 

Doğal bir göğüs estetiğinin 3 kriteri olduğunu düşünüyorum. birincisi ameliyat sonrasında iz kalmaması, 2. ameliyat sonrasında ideal ölçülere uygun büyütme veya küçültme, 3. ise, sanki o göğsü ergenlik döneminden sonra kendiliğinden o hali almış gibi bir müdahale edilmemiş gibi müdahale ederek ameliyatı gerçekleştirmektir.

Her durumda bu işe önem veren ve doğallığı ön plana alan bir estetik cerrah ile bu ameliyat başarılı ve keyifli geçecektir. Ameliyat sonrası da memnuniyetiniz oldukça yüksek olacaktır. Genel de tecrübelerim ve izlenimleri bu yöndedir.

Meme Estetiği Ameliyatında Yaş sınırı 

Göğüs estetiği ameliyatları genelde 18 yaşından itibaren yapılmaya başlanır. Bu rakam gelişim sürecinin tamamlanması ve memelerin artık kalıcı son halinin aldığı için bu sınırı koyarız. Çünkü bazı dönemlerde küçük olan göğüsle sonradan büyüyebiliyor. Aynı şekilde küçük olanlarda 18 yaşından önce büyüyebiliyor. Bu yüzden beklenmesi gereken süre bu şekildedir. 

Bunun dışından 18 yaşını beklemeden de yapılan ameliyatlar vardır. Bazı kızlarımızda aşırı meme büyümesi çok küçük yaşta başına geliyor. Tıbben rahatsızlık olan bu durumda hemen ameliyat ile memelerini küçültüyoruz. Bunun dışında 18 yaşını tamamlamış olan tüm bayanlar için tüm ameliyatlar estetik amacı ile yapılabilir.

Meme Estetiği

meme-estetigiMeme Estetiği ameliyatları ile bir çok sorun kısa yoldan çözülebilir. Bunların en başından büyük memelerinden dolayı sırt ağrısı çeken hastalarımız gelir. Ayrıca meme altında pişme terleme gibi bir çok sorunda meme küçültme ameliyatları ile düzeltilebilir. 

Aynı şekilde memesinin çok küçük olmasından dolayı kendinle barışık olmayan kendini yetersiz hisseden kadınlarda var. Bunların da bu sorunu silikon takılarak memesin daha estetik hale getirme ile olur. Ayrıca meme ucu sorunları memenin kahverengi olan kısımının büyük olması gibi bir çok sorun da göğüs estetiği ile çözülür. 

Meme estetiği ameliyatları ile asimetrisi bozuk memelerde tedavi edilebilir. Ayrıca biri diğerinden daha büyük göğüsler eşitlenebilir. Doğum sonrasından sarka memeler meme toparlama ameliyatları ile estetik forma kavuşturulabilir. 

Bu şekilde sorununuz ne olursa olsun bu sorunu bir meme ameliyatı ile çözebileceğinizi unutmayın. Ayrıca ameliyatların kolay ve güvenilir olduğunu ve ameliyatlarda bir yaşamsal risk olmadığını bilmenizi isterim. Ameliyatlar genel anestezi altında hastane ortamında yapılmalıdır. Ayrıca seçilen hastanede hijyen olarak yeterli olması lazımdır. Biz ameliyatlarımızda bu konuları aşmış olarak seçtiğimiz hastanelerde istediğiniz konforda göğüs estetiği ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz.

Gögüs estetiği fiyatı

Göğüs estetiğinde fiyat gerçekten önemli bir kriter. Ameliyat olmak isteyen kadınlar ilk ameliyatın fiyatını sorar. Bu aslında büyük bir yanlıştır. Çünkü bu böyle telefonda vaya mailde direk şu kadar diyebileceğimizi bir işlem değildir. Meme büyütme de kullanılan silikonun çeşidi ve markası küçültme de uygulanacak teknik meme ucu ameliyatlarından sorunun ne kadar derinde oldu bunlar hep ameliyatın fiyatı etkileyen unsurlar olacaktır. Yani sorununuzu tespit etmeden hangi teknikle kaç saat süreli bir ameliyatı giriyorsunuz bunları belirlemek lazım. 

Bu tespitler yapıldıktan sonra ameliyatın net fiyatları belirlenebilir. Ameliyat olmadan önce de ameliyatın yapılacağı hastane seçimi de ameliyatın fiyatını direk etkiler. Bu yüzden kalite ve konfor da benim aşırı gözüm yok diyorsanız eğer, ortalama bir hastane de yapılan göğüs estetiği ameliyatları maliyeti düşürür. Ameliyat fiyatını da bu sebeple oldukça aşağıya çekecektir.

Bu Sayfa 2.226 kez Ziyaret Edilmiştir.

2 comments:

füsun21 Haziran 2013 at 19:41Reply

merhaba Ali bey,
boyum 1,60 kilom 55,42 yaşındayım..iki çocuğum var. göğüslerim çok küçük olmasına rağmen çocukları 2şer yıl emzirdim.bu da kötü görünmesini ve daha da küçülmelerini sağladı.kendime güvenim kalmadı.kalın destekli sütyen giymekten bıktım.bikinilerim bile öyle. normal ölçülerde olmalarını istiyorum ama maddi olarak ne kadara mal olabilir bilmiyorum.videonuzu izledim.herkes hemen işin maddi boyutunu soruyor diyorsunuz ama biz normal şartlarda geçinen insanlar için takdir edersiniz ki bu çok önemli…kimse bizim psikolojimizi düşünmüyor. borç harç varken lüks gibi geliyor halbuki bu da çok önemli bir unsur,biz bayanlar için.önce randevu alıp muayene olmamız gerekiyor sanırım..bana nasıl yol izlemem gerektiği ile ilgili bilgi verip yardımcı olabilirmisiniz..

feride27 Nisan 2014 at 12:44Reply

merba ali bey boyum 171 kilom 60 yaşım 25 bekarım ve göğsümün küçük olduğundan aşırı derecede rahasızım nerdeyse varla yok arası gibi bir şey bana ne önerirsniz ayrıca bu amliyatı olduktan sona çocuk emzire biliniyormu insanda ağrı çok oluyormu bide bu amliyatın ortalama kaç paraya yapldığnı belirtrseniz memnun olucam sayglar